По разводот со Том Круз, Кејти Холмс 5 години ја криеше врската: 10 факти за нејзината романса
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


По разводот со Том Круз, Кејти Холмс 5 години ја криеше врската: 10 факти за нејзината романса

За врската на Кејти Холмс и Џејми Фокс се вели дека е најприватната врска во Холивуд, а тие дури неодамна почнаа да се појавуваат јавно држејќи се за рака.

po-razvodot-so-tom-cruise-katie-holmes-5-godini-ja-krieshe-vrskata-10-fakti-za-nejzinata-romansa-01.jpg

Љубовната романса на Кејти Холмс и Том Круз, како и раѓањето на нивната ќерка Сури беше во фокусот на јавноста.

Но, откако парот се разведе во 2012 година, Кејти исчезна од пред очите на јавноста.

Таа одлучи наместо на нејзината работа како актер, да се фокусира на работата како продуцент и режисер и тивко да живее со ќерка си Сури во Њујорк. Но, од минатата година почнаа да осамуваат информации за нејзината врска со Џејми Фокс, со кого всушност тајно се состанувала 5 години.

Минатата година таа конечно излезе држејќи се за рака со Фокс.

Инаку имаше гласини дека Кејти потпишала договор со Том дека 5 години по разводот нема јавно да се појавува со друг маж, плус дека имала проблем со скиентолошката црква од која Том е дел.

Факти за најприватната врска во Холивуд:

Кејти и Фокс ја започнале врската во 2013 година, една година откако Кејти се разведе од Том Круз. Инаку се познавале од 2006 година (на фотографијата се тројцата, уште кога Кејти и Том беа во брак).

po-razvodot-so-tom-cruise-katie-holmes-5-godini-ja-krieshe-vrskata-10-fakti-za-nejzinata-romansa-06.jpg

Таа му беше гостинка на Фокс на 48-от роденден во Њујорк во 2015 година.

po-razvodot-so-tom-cruise-katie-holmes-5-godini-ja-krieshe-vrskata-10-fakti-za-nejzinata-romansa-04.jpg

Во март 2016 тие беа забележани како носат свадбени прстени и почнаа гласини дека се свршени или венчани.

po-razvodot-so-tom-cruise-katie-holmes-5-godini-ja-krieshe-vrskata-10-fakti-za-nejzinata-romansa-15.jpg

Кога во 2016 година излезе информација дека на забава биле видени како танцуваат прегрнати, тие комплетно се повлекоа.

po-razvodot-so-tom-cruise-katie-holmes-5-godini-ja-krieshe-vrskata-10-fakti-za-nejzinata-romansa-17.jpg

Уште 5 факти на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 забавни факти за оние кои сакаат да научат нешто ново Следниве факти не се од суштинско значење за вашето образование, но ќе ви се нај...
Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Куп... Кога беше прогласен за најсекси маж на светот изјави дека навистина му се допаѓа...
Има 97 години, преферира животни наместо луѓе: 10 работи кои не ги зна... Бети Вајт на сите им е омилена баба во Холивуд, има 97 години, кралица е на коме...