Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Починал на 69 години, го изневерувала со 17-годишниот Емануел Макрон: Кој е првиот сопруг на Брижит Макрон?

Брижит на Макрон му држела часови во училиште уште од 15-годишна возраст, а веќе на 17 тој ѝ кажал дека еден ден ќе се омажи за него.

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-07.jpg

Потоа, кога студирал се гледале само за време на викендите додека таа уште била во брак со првиот сопруг.

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-09.jpg

Андре никогаш не зборувал за разводот од неговата сопруга и не е познато дали Брижит присуствувала на неговиот погреб.

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-21.jpeg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-19.jpg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-18.jpg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-17.jpg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-16.jpg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-15.jpg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-14.jpg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-13.jpeg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-12.jpeg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-11.jpg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-08.jpg

pochinal-na-69-godini-go-izneveruvala-so-17-godishniot-emanuel-makron-koj-e-prviot-soprug-na-brizhit-makron-10.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Факти за легендарниот Бајага - не вози автомобил, сите љубовни песни ги напишал за сопругата, со кој... Со сопругата Емилија се 32 години во брак и имаат две деца, а најубавите љубовни...
Сопругата го изневерувала, а треба да ѝ плати 728 милиони долари по разводот, има 30 деца: Факти за ... Премиерот на Дубаи Мухамед Ал Мактум (72), имал шест жени и се верува дека имал ...
Факти за љубовниот живот на Квентин Тарантино - на 56 го добил првото дете со 20 години помладата со... Велеше дека му е мило што нема семејство, затоа што е посветен само на кариера, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg