Му ги простуваше неверствата, прифаќаше секс во тројка – Како Деми Мур се обидуваше да го спаси бракот со Ештон Кучер?


Му ги простуваше неверствата, прифаќаше секс во тројка – Како Деми Мур се обидуваше да го спаси бракот со Ештон Кучер?

Му ги простуваше неверствата, јавно призна дека прифаќала секс во тројки, а дури и повторно почнала да пие само за да биде забавна за нејзиниот 16-години помлад сопруг. Како Деми Мур се обидуваше да го спаси бракот со Ештон Кучер?

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-01.jpg

Ештон Кучер (43) во моментов е во среќен брак со актерката Мила Кунис (38), а речиси многумина и заборавиле дека во минатото беше во брак со актерката Деми Мур (59) која е 16 години повозрасна од него.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-02.jpg

Ештон и Деми беа во врска од периодот од 2003-та до 2011-та година, а нивната врска привлекуваше внимание заради големата генерациска разлика. Тие се венчаа во 2005-та година во Кабала церемонија.

Како и да е, набрзо откако стапија во брак, во медиумите почнаа да се шират гласини за неверства од страна на Ештон, а Деми, пред неколку години во своите мемоари насловени Inside Out отворено говореше за тоа низ што сѐ поминала за да го зачува бракот со 16 години помладиот актер.

Во продолжение проследете неколку интересни факти за нивната врска:

Деми Мур зад себе има три брака: на 18 години се омажила за 12 години повозрасниот музичар Фреди Мур, чиешто име и до ден денес го користи како сценско име. По ова беше во брак со Брус Вилис со кого има три деца, а се разведе во 2000-тата година. По ова следеше бракот со Кучер.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-03.jpg

Според нејзините мемоари, во една прилика Кучер ѝ рекол дека најверојатно немало да се ожени за неа ако знаел колку многу нивната врска ќе биде следена од медиумите.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-04.jpg

Деми призна дека се чувствувала зависна од 16-години помладиот сопруг.

„Го правев сето она што го прават зависниците. Давав приоритет на мојата зависност, без да водам сметка за себеси или за потребите на моето семејство. Постојано имав чудни оправдувања за моето или неговото однесување“ – напиша Деми.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-05.jpg

Малкумина знаат дека во еден период Деми била и бремена од Ештон, но за жал го загубила бебето во шестиот месец од бременоста.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-06.jpg

Деми во своите мемоари призна дека причината за нивниот развод биле неговите неверства. Но, иако таа сакала да му ги прости неверствата, актерот бил решен да стави крај на врската.

„Тој не сакаше да работи на нашата врска. Ештон не сакаше да имаме секс или да бидеме интимни. Јас многу сакав да го спасам бракот, но бев осамена во тие желби“ – напиша таа.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-07.jpg

Деми призна дека за да му ги исполни желбите на помладиот сопруг дури и се согласувала на секс во тројка, затоа што сакала да биде модерна и забавна.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-08.jpg

За време на бракот со Кучер и еден негов непромислен коментар дека „алкохолизмот не постои, туку само треба да знаеш да бидеш умерен“, Деми одлучила да се напие едно пиво, одлука поради која зажалила, затоа што бргу потоа се вратила на старите пороци – алкохол и опојни супстанци.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-09.jpg

Неверствата, како што пишуваше Деми, Ештон ги оправдувал со тоа што таа веќе прифатила секс во тројка и сметал дека тие имаат отворен брак.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-10.jpg

Еден месец откако Деми го фатила на дело со друга девојка како се соблекуваат во хотелска соба, Ештон се отселил од семејниот дом, а потоа следел разводот.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-14.jpg

Од 2015-та година Ештон Кучер е во складен брак со актерката Мила Кунис со кого имаат два сина. Тие двајцата се познати по тоа што сопствените приватни животи ги чуваат подалеку од очите на јавноста.

mu-gi-prostuvashe-neverstvata-prifakjashe-seks-vo-trojka-kako-demi-mur-se-obiduvashe-da-go-spasi-brakot-so-eshton-kucher-12.jpg

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Купер Кога беше прогласен за најсекси маж на светот изјави дека навистина му се допаѓа...
Факти за Меланија Трамп: Течно зборува 5 јазици, но е единствената прва дама која позирала гола Соединетите Американски држави имаат нова прва дама, и таа меѓу другото има поте...
„Сè што можам да направам е да се поклонам пред храброста на мојата сопруга “ - Љубовни цитати од ѕв... Без никаков сомнеж, љубовта е најубавото чувство коешто артикулира насекаде окол...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg