„Безобразни“ младоженец и невеста станаа вирален хит со нивната свадбена фотка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 13-06-2019
Продавач 13-06-2019


„Безобразни“ младоженец и невеста станаа вирален хит со нивната свадбена фотка

Оваа свадбена фотографија која изгледа како младоженците да не можеле да дочекаат да заврши забавата, па се повлекле во шумата „во приватност“, се прошири со неверојатно брзина низ социјалните мрежи.

mladozhenec-i-nevesta-stanaa-viralna-senzacija-so-nivnata-svadbena-fotka-01.jpg

Сепак, сликата на која јасно се гледа дека младоженецот е со спуштени панталони, а невестата е клекната пред него, е само шега која всушност ја предложила мајката на еден од нив, а е направена од страна на фотографот кој бил ангажиран на свадбата.

Би направиле ли и вие ваква модерна „шега“?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бебето спие мирно - до мигот кога мајката ги затвора очите (фото) Работите со правосмукалката, па ви ѕвони телефонот, па трубат автомобилите од ул...
Оптичка илузија или...? Пар осуден дека ризикува стотици животи со еде... Двајца украински акробати станаа мета на критики на Инстаграм откако споделија ф...
Позитив на денот: Три бабички на пикник нè потсетуваат зошто пријателк... Три бабички седнати на пикник, со храна и свежо цвеќе околу нив, наздравуваат со...