Фламинго душек на кој сакаме да го дочекаме летото со цело друштво (фото)


Фламинго душек на кој сакаме да го дочекаме летото со цело друштво (фото)

Иако летото ни се чини далеку, точно знаеме каде сакаме да го дочекаме – на фламинго душек на вода.

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-001.jpg

Оваа година забораваме на душеците во облик на крофни, друга вкусна храна или еднорози и летните замисли „ги селиме“ на ова XXL фламинго.

На него, ќе собере минимум уште петорица ваши пријатели.

Тотална релаксација на вода:

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-01.jpeg

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-02.jpeg

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-03.jpg

flamingo-dushek-na-koj-sakame-da-go-docekame-letoto-so-celo-drustvo-04.jpeg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Плаќаш 1500 денари за фармерки и сите ти ја гледаат долната облека - кој би ги купил? (фото) Знаеме дека е тешко да се најдат идеалните фармерки, со оглед на тоа што продавн...
Астро ќоше: Една работа која хороскопските знаци ја прават најдобро Ако според вашиот хороскопски знак ви биде доделена една работа која најдобро ја...
8 знаци дека сте достигнале зрелост Годините не се мерка за ништо и тоа многупати во животот се докажало како точно....

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg