Астро ќоше: Животно мото по кое се води секој знак

astro-kjoshe-zhivotno-moto-od-koe-se-vodi-sekoj-znak-01.jpg

Oд кое животно мото се води секој хороскопски знак? Со која мисла низ глава знаците минуваат низ бурните времиња?

astro-kjoshe-zhivotno-moto-od-koe-se-vodi-sekoj-znak-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фото на денот: Сцена во Скопје освојува срца – за Вања, за Натали, за Симона и сите жени-херои Неколку млади Македонки за CRNOBELO.com ја раскажаа приказната за својата битка ...
Хумористична илустрација – како изгледаат балканските тераси во зима? (втор дел) На секоја балканска тераса ќе најдете по некоја тегла зимница, домашни влечки и ...
Како да го прославите Денот на вљубените според вашиот хороскопски знак? Дали да го поминете денот во природа или подобро да останете дома во пријатна ат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg