Што да правите кога сте тажни?


Што да правите кога сте тажни?

Иронично на она што сите ви го кажуваат – плачењето помага.

shto-da-pravite-koga-ste-tazni-001.jpg

Исто така, помагаат и уште 8 начини како да се изборите со темните мисли и лошото расположение.

Само полека, почнете едно по едно:

shto-da-pravite-koga-ste-tazni-001.jpg

 М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каде ќе се најдете и што ќе правите во 2018, според месецот на раѓање? Доколку сте љубител на патувања и авантури, следново мини тестче е идеално за ва...
Фламинго душек на кој сакаме да го дочекаме летото со цело друштво (фото) Иако летото ни се чини далеку, точно знаеме каде сакаме да го дочекаме – на флам...
Астро ќоше: На што мислат хороскопските знаци кога не можат да заспијат? Што ве држи будни доцна во ноќта? Кои мисли ви минуваат низ глава и не ви даваат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg