Што да правите кога сте тажни?

Иронично на она што сите ви го кажуваат – плачењето помага.

shto-da-pravite-koga-ste-tazni-001.jpg

Исто така, помагаат и уште 8 начини како да се изборите со темните мисли и лошото расположение.

Само полека, почнете едно по едно:

shto-da-pravite-koga-ste-tazni-001.jpg

 М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ретро фотка од плажата Градиште во 60-тите години: На одмор со шатори и спиење под отворено небо Како се одело на одмор во минатото? Како изгледал летниот одмор на нашите баби и...
Семејство не значи само крвно поврзување, тоа е многу повеќе… (фото) Велат дека пријателите си ги бираме, а семејството е она што ни е дадено од Бога...
Фотка од 70-тите години е вирален хит: „Сите се витки, нема пластични, а нема ниту лежалки и чадори“ Во минатото се знаело на плажа се оди со пешкир и костим за капење и ништо друго...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg