Виц: Маж и жена во шопинг
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Виц: Маж и жена во шопинг

vic-maz-i-zena-vo-soping

Жената ја добила својата прва плата и сакала целата да ја потроши на шопинг со својот маж. Разгледувајќи така по шопинг центарот жената некако се изгубила...

Мажот се обидел да ја пронајде, но по 20 минутна безуспешна потрага решил да примени алтернативна тактика и да си го реши проблемот. Тој и пришол на една убава, нему непозната девојка:

- Извинете што пречам, жена ми некаде се изгуби!

- Не разбирам, како можам да ви помогнам? – збунето му рекла девојката.

- Никако, би можеле малку да поразговараме. Знаеш, кога барем за половина минута застанам и позборувам со некоја убава жена, мојата сопруга веднаш се појавува од некаде.

- Ти благодарам, извини уште еднаш, еве ја...

Би можело да ве интересира:

„Сум немала секс само со тој што го мрзело да праша... Да, ќе се мажам... Слободан 32 години, имал секс со 2 девојки, во животот вкупно има испиено полови...
„Нема ништо посекси од маж во нечиста униформа“ - жена предизвика лави... Нејзиниот твит стана вирален хит, а мажи позираа специјално за неа во униформа н...
Мажите и грипот - „Умираме, молете се за нас“ Никој од нас не ги сака грипот и настинките, но очигледно е дека мажите се посеб...