Правиот, оригинален Биг Бургер кој го оправдува името

Вистинскиот Биг Бургер, не како оној во Mc Donald’s , реши да се појави. Можеби навистина е поисплатливо да си го направите дома.

Споредбата е, мммм – ОГРОМНА Surprised

 

namirnici

slanina1

3

4

5

6

7

8

9

10

sporedba11

Би можело да ве интересира:

10 смешни фотки кои покажуваат зошто треба внимателно да го изберете салонот за убавина Уништена фризура, смешни веѓи и ужасен маникир – на многумина им се случило да о...
Смешни фотки кои покажуваат зошто треба да бидете внимателни кога купувате онлајн Погрешни димензии, продукти кои не ни личат на она што сте го виделе онлајн, пог...
Хит објава во која мрзеливите ќе се пронајдат - кој е одговорот? На социјалните мрежи кружи шеговита објава на тема спортување, а на чиј одговор ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg