Номинација за најпромашени градби
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Номинација за најпромашени градби

Следуваат наградите за најпромашените градбени објекти во светот. Конкуренцијата беше тешка, но сепак во тесниот круг на номинирани влегуваат следниве:

 

 

Значи започнуваме..

kriv prozor

2

3

4

5

6

И победникот е...?

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
„Главоболките“ што ги имаат полничките луѓе (фото) Излогот на слаткарницата ви предизвикува турбуленции во стомакот, а преслабите м...
Пензионери, студентки и „туфкала“: Луѓе кои ќе ги сретнете во автобус ... Нема поголемо уживање од летното возење со автобус, кога температурата ја надмин...