McDonald’s оваа година има безобразни празнични чашки (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


McDonald’s оваа година има безобразни празнични чашки (фото)

Starbucks, потргни се и направи место за чашките на McDonald’s!

mcdonalds-ovaa-godina-ima-bezobrazni-praznicni-caski-1.jpg

Ако мислевте дека чашките на ланецот Starbucks ќе бидат апсолутен хит празнициве, се излажавте. McDonald’s е победникот.

Годинава решија да ги честитаат празниците со црвени чашки со бели ракавички, но додека некои го гледаат ова...

mcdonalds-ovaa-godina-ima-bezobrazni-praznicni-caski-2.jpg

mcdonalds-ovaa-godina-ima-bezobrazni-praznicni-caski-3.jpg

Некои решија да го направат ова:

mcdonalds-ovaa-godina-ima-bezobrazni-praznicni-caski-4.jpg

Во секој случај, безобразните очи и умови имаа добра подлога за креативност.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хит мемиња како изгледа седењето во карантин Разговори со сами себе, јадење на сета залиха на храна во само 2 дена... Ви звуч...
Хит вицеви за снаи и свекрви што слатко ќе ве насмеат Што би направиле кога тигар би ја нападнал вашата свекрва? Јас? Ништо! Сам ја на...
10 смешни, но вистинити разлики меѓу мажите и жените Речиси и да не постои маж или жена кој/а нема да се насмевне уште на прво читање...

Спонзорирани линкови: