Топ 5 фотографии на незгодни и срамни ситуации

sramni-situacii_smallВи се случило ли да се најдете некогаш во ептен незгодна ситуација? Да ви се случи нешто што ептен ќе ве усрами? За вас незнам, ама на овие луѓе им се случи...

 

 

 

 

sramni-situacii-1

sramni-situacii-2

sramni-situacii-3

sramni-situacii-4

sramni-situacii-5

 

Би можело да ве интересира:

Лажен струк, лажни бицепси: Кога девојките и момците ќе претераат со Фотошоп - резултатот е тажен „Зошто ви е плус-сајз модел кога можете само да ги ’растегнете‘ фотографиите?“ –...
5 безобразни вицеви за брачни парови од кои нема да престанете да се смеете (18+) Малку безобразни и многу смешни, секако наменети за повозрасните, овие вицeви ќе...
На луѓето кои обожаваат кафеана, треба да им се даде додаток на плата. Нека уживаат во животот „Компирот е света билка, од помфрит до вотка, покорисен е од мене, иако имам две...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg