„Таленти“ на кои треба да им се забрани Фотошоп
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


„Таленти“ на кои треба да им се забрани Фотошоп

talenti-na-koi-treba-da-im-se-zabrani-fotosop-001.jpg

Сирени, еднорози и ангели собрани на едно место, со помош на Фотошоп. И веќе сè ви е јасно од првата реченица.

Овие луѓе не се срамеле да си ги оживеат фантазиите, без оглед на тоа како таа изгледа.

Предупредување: Тешко дека ќе се воздржите од смеење на глас.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Родители на кои им е потребен одмор повеќе од било кој друг (фото) Ако мислите дека веќе ви е доста од сè и заслужувате одмор, сетете се како им е ...
Европските држави се претставуваат со една реченица „Претстави се со една реченица“ е предизвик од кој може да произлезат интересни ...
Секојдневни работи кои повеќето мажи ги прават, а на жените им одат на... Многупати сме докажале дека мажите и жените се сосема различни, како да припаѓаа...