Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Киви без семки и уште 8 навидум обични продукти од кои луѓето се изненадиле кога ги виделе

Јајце без жолчка, тиква која 6 месеци изгледа исто без никакви промени – секојдневни намирници кои ги оставиле луѓето со подзината уста.

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle-01.jpg

Сте купиле ли некогаш обичен продукт кој постојано го користите, но кога ќе го пресечете или зготвите да се изненадите од тоа што го гледате?

9 луѓе на онлајн форуми споделуваат фотографии од намирници кои ги зачудиле со својот изглед или карактеристики.

Погледнете дел од нив:

„Пресеков киви и немаше ниту една семка“

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle_02.jpg

„Моето јајце создаде меури“

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle_03.jpg

„Купив мала лубеница и следниот ден почна да пени“

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle_04.jpg

„Вчера една наша кокошка снесе јајце, но немаше жолчка“

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle_05.jpg

„Аспарагус - мутант“

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle_06.jpg

„Очигледно ниту вработените не знаеле каков зеленчук е ова па го насловиле со прашалници“

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle_07.jpg

„Разликата помеѓу јагоди купени од продавница и од пазар“

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle_08.jpg

„Тиквата која ја купивме пред 6 месеци, уште изгледа исто“

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle_09.jpg

„Вака изгледаше ќесата со пуканки пред да ја испукаме во микро“

9-navidum-obichni-produkti-od-koi-lugjeto-se-iznenadile-koga-gi-videle_10.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Морничави нерешени мистерии од реалноста кои ќе ве држат будни навечер Во 2019-та, Американката Ели Грин дознала дека мајка ѝ починала во психијатриска...
Најчести грешки во различни земји поради кои локалците веднаш ќе сфатат дека сте туристи Во Јапонија не е културно да се јаде на улица, жените во Турција на прекрстуваат...
Вистини што луѓето не сакаат (а мораат) да ги слушнат Колку повеќе барате луѓето да ве почитуваат, толку повеќе ќе ве гледаат „одозгор...
Верувате ли дека ангел чувар нѐ следи насекаде? Знаци дека е во близина и ве чува Некои луѓе веруваат дека нивниот ангел чувар е духовно суштество кое работи за н...
Морничавата приказна за канибалот Алберт Фиш - Тврдел дека гласови го тераат да убива Алберт Фиш е еден од најозлогласените сериски убијци кој бил и канибал. Откако б...
Тешкиот живот на мајката на Џеф Безос – Го родила на 16 години, немала пари Мајката на еден од најбогатите луѓе во светот имала исклучително тежок живот и с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg