Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Низ илустрации: Колку брзо (и драстично) ни се промени животот?

И мачките се снаоѓаат со новата технологија

niz-ilustracii-kolku-brzo-i-drastichno-ni-se-promeni-zhivotot-07.jpg

Од соседите бараме потполно други работи

niz-ilustracii-kolku-brzo-i-drastichno-ni-se-promeni-zhivotot-08.jpg

Дисциплинирањето на децата е поразлично

niz-ilustracii-kolku-brzo-i-drastichno-ni-se-promeni-zhivotot-09.jpg

Купуваме толку многу облека, што мислиме дека не е во ред да носиме нешто исто два дена по ред

niz-ilustracii-kolku-brzo-i-drastichno-ni-se-promeni-zhivotot-10.jpg

Животот дефинитивно стана покомплициран, но добро се снаоѓаме

niz-ilustracii-kolku-brzo-i-drastichno-ni-se-promeni-zhivotot-11.jpg

Спирова С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

9 работи од кои треба да се откажете (за да живеете среќно) Откажете се од навиката судот на другите луѓе да ви диктира како да се однесуват...
8 работи што секој татко мора да ѝ ги каже на својата ќерка „Се гордеам со тебе“, „Секогаш дели го тоа што го имаш“ - Кои работи секој ...
5 работи кои често ги купуваме, а кои (реално) не ни се потребни Денес се многу популарни справите за вежбање кои се користат дома. Ги гледа...
Низ илустрации: 8 докази дека децата денес и пред 50 години се разликуваат како небо и земја Порано децата знаеја како да си го поправат велосипедот или да направат куќичка ...
13 фото-докази дека на некои луѓе сè во животот мора да им е како под конец Јаткасти плодови идеално подредени во посебна тегла, јајца наредени според нијан...
Забавни илустрации, што ги рушат сите стереотипи за модерните жени (и потсетуваат дека живееме во 21... Како треба да реагираме кога некоја жена сака да го подобри својот изглед со мно...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg