Сестрите кои морничаво многу личат на Ким и Кајли стануваат ѕвезди на Инстаграм


Сестрите кои морничаво многу личат на Ким и Кајли стануваат ѕвезди на Инстаграм

Кога помисливте дека не може почесто да гледате фотки од Кардашијан-Џенер кланот, глетката се дуплира.

sestrite-koi-mornicavo-mnogu-licat-na-kim-i-kajli-stanuvaat-dzvezdi-na-instagram-001.jpg

Соња и Физа Али се сестри кои се буквално копии на Ким и Кајли.

Живеат во Дубаи и Кувајт, а неоспорно е дека отишле под нож за да го добијат Кардашијан-Џенер изгледот.

Сличноста е дури морничава:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки кои ја покажуваат светлата страна на животот Животот е прекрасен, но многу често се случува луѓето да заборават на неговата у...
Хит на Инстаграм: Разгледници од патувањата со голи задници Трендовите на Инстаграм се шират со брзина на светлината и се чини дека секој но...
Фотки кои се доказ дека секојдневните предмети може да имаат повеќе на... Луѓето денес се научени да ги фрлаат сите работи кои веќе не им се потребни за о...