16 илустрации за контроверзната природа на жените
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


16 илустрации за контроверзната природа на жените

Животот е непредвидлив со жена - тоа е сè што треба да знаете за нив, најсимпатично кажано.

16-ilustracii-za-kontroverznata-priroda-na-zenite-001.jpg

16-те илустрации во продолжение ќе ви помогнат малку од малку да ги разберете жените и нивната „едно зборувам, друго правам“ навика.

А, жените и девојките дефинитивно ќе се препознаат во секоја една дадена ситуација.

Сè завршува со „жени – не можеш со нив, но не можеш ни без нив.“

16-ilustracii-za-kontroverznata-priroda-na-zenite-1.jpg

16-ilustracii-za-kontroverznata-priroda-na-zenite-2.jpg

16-ilustracii-za-kontroverznata-priroda-na-zenite-3.jpg

16-ilustracii-za-kontroverznata-priroda-na-zenite-4.jpg

16-ilustracii-za-kontroverznata-priroda-na-zenite-5.jpg

16-ilustracii-za-kontroverznata-priroda-na-zenite-6.jpg

16-ilustracii-za-kontroverznata-priroda-na-zenite-7.jpg

16-ilustracii-za-kontroverznata-priroda-na-zenite-8.jpg

Илустрациите продолжуваат на следната страна...Би можело да ве интересира:

Илустрации кои откриваат скриени светови од секојдневието Андреа Учини е уметник од Италија кој направи серија интересни илустрации со скр...
Илустрации во кои ќе се препознаат сите кои барем еднаш се обиделе да ... Ако барем еднаш во животот сте се обиделе да го започнете процесот на слабеење, ...
Светот може да биде поубаво место, ако сакате да гледате на него позит... Се сеќавате ли како кога бевте мали се обидувавте да ги „пополните“ пукнатините ...