Најубавите гуми и душеци на вода за „возрасните деца“ (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


Најубавите гуми и душеци на вода за „возрасните деца“ (фото)

Гумите за во вода веќе не се само помагала за децата, туку се главна атракција за девојките на плажа.

najubavite-gumi-i-dusheci-za-celosno-uzhivanje-na-vozrasnite-vo-voda-foto-01.jpg

Големи фламинга, крофни и еднорози се само дел од огромните гуми со кои сите сакаат да се сликаат во вода.

Но, покрај гумите и душеците со различни форми стануваат модерни, па така може да се најдат душеци во облик на вино, чаша за коктел или во функција за чување пијалаци и играње игри со пиење во вода.

Последниот тренд се мали гумички во облик на фламинго или еднорог, кои служат како држач за чашка која ќе лебди во вода покрај вас.

Дел од нив може да се најдат и во нашите продавници или по шеталиштата на туристичките места, а речиси сите може да се нарачаат од интернет.

Погледнете ги најубавите гуми и душеци за во вода, кои сите сакаат да ги имаат летово:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 фото докази дека грешиме кога судиме некому според изгледот Таа има прекусо здолниште - сигурно е лоша мајка, тој има тетоважи - сигурно е к...
9-неделно бебе со убедливо најгуста коса (фото) Иако има само 2 месеци има фризура на која многумина ќе ѝ позавидат. Рензо ...
14 фото докази дека „совршените“ Инстаграм фотки се лажни Во обидот да станат ѕвезди на социјалните мрежи, да ги покажат животите во прекр...