7 секси актери заради кои би гледале турски серии
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


7 секси актери заради кои би гледале турски серии

Турција полека, но сигурно го освојува телевизискиот простор, барем кај нас.

7-seksi-akteri-zaradi-koi-bi-gledale-turski-serii-01.jpg

Иако не сите се воодушевени од турските серии и нивната содржина, сепак би се „жртвувале“ и би изгледале неколку епизоди во кои глумат следните секси актери:

Burak Özçivit

View this post on Instagram

@altinyildizclassics

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Can Yaman

View this post on Instagram

@desafashion 👏🏻

A post shared by C a n Y a m a n 🇹🇷 (@canyaman) on

Halit Ergenç

Листата продолжува на следна страна...Би можело да ве интересира:

Кога ќе си го удрите малиот прст во мебел и 12 уште работи кои сигурно... Кога вашите колеги од сите страни ве бомбардираат со привлечи мириси од храна, а...
Како да се наспиете за само 4 часа - генијалниот метод на Леонардо да ... Неговиот план подразбирал излегување од шаблонот на „нормалното“ ноќно спиење, о...
Искрени, одговорни и точно знаат што сакаат - кои се карактеристиките ... Што е неодоливо кај една жена? Некои ќе кажат насмевката, други очите, трети тел...