15 работи од Ali Express со мотиви од FRIENDS во чест на 25-годишнината од серијата


15 работи од Ali Express со мотиви од FRIENDS во чест на 25-годишнината од серијата

На 22 септември, 1994 година започна со прикажување една од најуспешните и најпопуларните хумористични ТВ серии на сите времиња, омилената FRIENDS.

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends-01.jpg

10 сезони бевме дел од авантурите на Рос, Моника, Чендлер, Фиби, Рејчел и Џои. Шестмината главни актери добиваа хонорар по 1 милион долари од епизода, што ги направи најскапо платените актери во ТВ серија во тој временски период.

Оваа година „Пријателите“ прославуваат 25 години од премиерата на првата епизода. Доколку сте обожавател на оваа неверојатна серија, сигурно би сакале да имате нешто од следните 25 работи со мотиви од FRIENDS кои лесно може да ги најдете на Ali Express:

Маички со мотиви од FRIENDS

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (10).jpg

Приврзок за клучеви

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (13).jpg

Шолја за кафе

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (15).jpg

Навлака за перница

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (6).jpg

Блузон

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (17).jpg

Слики и врамени постери за на ѕид

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (8).jpg

Стикери

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (5).jpg

Платнена еко торба

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (18).jpg

Маска за телефон

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (19).jpg

Сувенир

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (12).jpg

„Хагзи“ – омилената играчка на Џои

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (16).jpg

Патики

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (2).jpg

Капче

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (3).jpg

Подлога за „маус“

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (9).jpg

Брош

15-raboti-od-Ali-Express-so-motivi-od-Friends (4).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Живеј сама, менувај работни места“ - Совети кои искусните жени би сакале да ги знаат во 20-ите годи... Дали сме родени под среќна ѕвезда или пак сме самите креатори на нашата среќа? ...
Искрени, одговорни и точно знаат што сакаат - кои се карактеристиките на вистински силните жени? Што е неодоливо кај една жена? Некои ќе кажат насмевката, други очите, трети тел...
Маж и жена прославија што по 34 години брак и 4 деца конечно се сами дома Кога и последното дете им се отселило од дома, тие одлучиле дека е време за слав...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg