Генијални мажи кои ја заслужуваат титулата „сопруг на годината“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Генијални мажи кои ја заслужуваат титулата „сопруг на годината“

Не е тајна дека мажите се навистина креативни кога треба да смислат некое практично решение.

genijalni-mazhi-koi-ja-zasluzhuvaat-titulata-soprug-na-godinata-01.jpg

Тие без проблем им наоѓаат втор живот и на најбескорисните предмети и изгледа дека секогаш имаат некој нов трик.

Но овие мажи дефинитивно се истакнуваат над другите и слободно можат да се наречат „сопрузи на годината“:

Кога сопругата се храни здраво, ќе ѝ направите ваков букет

Овој маж сфатил дека лаковите за нокти можат да се чуваат во кутија од јајца

Долга сламка за повредената сопруга

Кога немате миксер, сопругот ќе најде решение

Домашно направена мирислива свеќа од најромантичниот маж

Ако сопругата постојано ја удира вратата од автомобилот, еве го решението:

Продолжува на следната страница...



Би можело да ве интересира:

Имал секс со стотици жени, па 6 години целибат, сега чека прва брачна ноќ за секс Со жените не се поврзувал емоционално, имал безначаен секс со која ќе стигне и б...
Топли, зимски илустрации за тажно, студено срце (фото) Noona Vinogradoff е илустратор којашто ги создава најтоплите цртежи, совршено ск...
Тура на убавина низ 10 земји: Која е замислата за привлечен маж во Турција, а која во Грција? (фото) Турскиот актер Бариш Ардуч и грчкиот пејач Сакис Рувас се примери за мажи чија у...

Спонзорирани линкови: