Сѐ е до позата: „Мојот задник и стомак на Инстаграм vs. во реалноста“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
HR Specialist 23-07-2021
Marketing Agent 22-07-2021


Сѐ е до позата: „Мојот задник и стомак на Инстаграм vs. во реалноста“

Од подбрадок до опуштено стомаче, девојка од Амстердам ја открива својата „понегламурозна“, но реална страна.

s-e-do-pozata-mojot-zadnik-i-stomak-na-instagram-vs-vo-realnosta-01.jpg

Девојка од Амстердам со 686.000 следбеници на Инстаграм со фотографии докажува дека има голема разлика помеѓу Инстаграм и реалноста.

26-годишната Рија Мејер покажува дека сѐ e до изборот на поза и вистинскиот агол од кој се прават фотките.

Разлика Инстаграм vs. реалност:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Инстаграм vs. реалност: Искрен приказ колку многу лажеме Не, собата не ни е секогаш средена, не јадеме само здрава храна, не изгледаме бе...
Бизарен тренд: Позата со која девојките ќе го преплават Инстаграм летово (фото) Блогерките и останатите девојки кои сакаат да бидат во чекор во трендовите, пост...
Сон за љубителите на кафе: Инстаграм профили кои треба да ги следите Инстаграм профилите се преплавени со фотки од вкусни кафиња кои изгледаат како в...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg