Бизарна трансформација: Германка примала инјекции меланин за да има темна кожа


Бизарна трансформација: Германка примала инјекции меланин за да има темна кожа

Од нежна русокоса девојка до темнокожа жена со огромни гради, неверојатната трансформација на Мартина Биг.

bizarna-transformacija-germanka-primala-injekcii-melanin-za-da-ima-temna-kozha-01.jpg

Мартина Биг (32) е Германка родена со руса коса и бледа кожа која со помош на инјекции меланин, кои ги примала со години, стана жена со темна боја на кожа.

Таа комплетно се трансформираше. Ја промени и фризурата, стави и огромни гради, а била и во Кенија за да се крсти. Новото име ѝ е Malaika Kubwа.

Мартина сега се бори за правата на Афроамериканците и смета дека е една од нив.

Бизарната трансформација:

bizarna-transformacija-germanka-primala-injekcii-melanin-za-da-ima-temna-kozha-04.jpg

bizarna-transformacija-germanka-primala-injekcii-melanin-za-da-ima-temna-kozha-02.jpg

bizarna-transformacija-germanka-primala-injekcii-melanin-za-da-ima-temna-kozha-03.jpg

bizarna-transformacija-germanka-primala-injekcii-melanin-za-da-ima-temna-kozha-11.jpg

bizarna-transformacija-germanka-primala-injekcii-melanin-za-da-ima-temna-kozha-07.png

bizarna-transformacija-germanka-primala-injekcii-melanin-za-da-ima-temna-kozha-05.png

bizarna-transformacija-germanka-primala-injekcii-melanin-za-da-ima-temna-kozha-08.png

bizarna-transformacija-germanka-primala-injekcii-melanin-za-da-ima-temna-kozha-10.jpg

Уште фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Одењето на плажа кога сте 20-годишна девојка vs. 39-годишна жена На 39 години: Покрај децата... А да, постоиш и ти. Се соблекуваш. Нема ништо теа...
Имаш еден живот - не се плаши да бидеш жената која прави што сака Дали постојано се грижите дали сте доволно фина и тивка девојка која сите ја сак...
Жена си го бојадисува кучето розово и третман ја чини 130 евра (фото) „Моето куче е фабулозно како и јас, па затоа добива таков третман“, открива хип-...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg