Украинка позира речиси гола со косата до земја, како Рапунзел од реалноста (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Украинка позира речиси гола со косата до земја, како Рапунзел од реалноста (фото)

Алена од Украина има 35 години, а косата ја расте од 5 години... По изданијата на принцеза во последно време се претставува сосема поинаку.

ukrainka-pozirashe-rechisi-gola-so-kosata-do-zemja-rapunzel-od-realnosta-foto-01.jpg

Алена Кравченко (35) од Одеса, Украина има коса до земјата и е позната како Рапунзел од реалноста или познато како „Златокоса“ кај нас.

Нејзината златеста коса ѝ дава изглед на вистинска принцеза, а неретко позира и во такви изданија.

Но, во последно време Алена се претставува и во посмели изданија.

Алена открива дека косата ја расте од 5-годишна возраст.

Таа има повеќе од 71.000 следбеници на својот Инстаграм профил.

Фотки од украинската Рапунзел:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

13 фото докази дека некои емоции не може да се опишат со зборови „Една слика, илјада зборови“ - фраза која постојано ја слушаме и за која може да...
11 фото докази дека светот е убаво место за живот Девојки што ги запросуваат момчињата, дедовци со „луди“ миленици... Ширењето поз...
Фото предизвик: Летото во дланка Секое лето сме во потрага како да направиме нови, оригинални спомени и фотки кои...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg