Мачето кое заради уникатниот нос го освои Инстаграм
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


Мачето кое заради уникатниот нос го освои Инстаграм

Алберт е веројатно едно од најпознатите мачиња на Инстаграм со профил кој го следат повеќе од 450 илјади луѓе.

Zapoznajte-go-Albert-maceto-so-edinstven-nos-i-450-iljadi-sledbenici-01

Тој има прекрасни сини очи и навистина уникатен нос кој го прави посебен.

Понекогаш сака да се излежува дома со часови и да не прави ништо.

А, понекогаш ужива во прошетките со неговите сопственици, секак,о соодветно облечен за пригодата и во согласност со последните модни трендови.

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Терапија со кучиња - хотел каде може да си играте со спасени миленичиња Ги спасуваат, им обезбедуваат кров над глава, им помагаат да ги надминат траумит...
Кучиња кои правилата на сопствениците ги почитуваат на свој начин Сите миленици до одредена мера се истренирани, но понекогаш се доволно паметни з...
Фотограф прави капчиња за мачки користејќи го нивното крзно Фотографот Рио Јамазаки прави необични капчиња за мачки, изработени од влакна од...

Најчитани неделава