Позитива на денот: Животни во џемперчиња кои му пркосат на студот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


Позитива на денот: Животни во џемперчиња кои му пркосат на студот

Ледениот бран зафати огромни делови од светот и никој не е имун на студот.

Pozitiva-na-denot-zivotni-vo-dzempercinja-koi-mu-prkosat-na-studot-01_copy.jpg

Малите кревки животинчиња не се исклучок, а нивните сопственици се погрижиле тие да изгледаат кул и трендовски, но пред сè да им биде пријатно и топло.

Зарем има потопла глетка од малите животни во џемперчиња во оваа студена зима?

Слаткиот Стево од Скопје не заостанува позади трендот кој го преплави Инстаграм.

Pozitiva-na-denot-zivotni-vo-dzempercinja-koi-mu-prkosat-na-studot-02.jpg

Погледнете ги останатите и насмејте се:

(O)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

13 миленици кои одлично би се снашле во улога на човек (фото) Многумина велат дека домашните миленичиња многу си личат со сопственикот, или ба...
Кога животни ќе дојдат на неочекувана посета (фото) Животните имаат моќ да ви ја разнежнат душата, посебно кога ќе ви се појават во ...
10 чудни факти за животните кои нема да можете да ги заборавите Кралството на животните е огромно и доста чудно. Постојат толку многу видови на ...

Најчитани неделава