Девојче што си го тренира папагалот да напаѓа стана вирален хит
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Forum Manager 29-09-2020
Продавач 28-09-2020


Девојче што си го тренира папагалот да напаѓа стана вирален хит

Папагалот го напаѓа секој на кој малото девојче му вика. Тој е како нејзин ангел чувар.

devojche-shto-si-go-trenira-papagalot-da-napagja-stana-viralen-hit-01.jpg

Мало девојче од САД стана вирален хит откако на интернет осамна видео како го тренира својот папагал да го напаѓа секој на кого таа му вика.

На видеото папагалот ја напаѓа жената што ги снима.

devojche-shto-si-go-trenira-papagalot-da-napagja-stana-viralen-hit-02.jpg

Птицата му е како ангел чувар на девојчето, зарем не?

Погледнете го забавното видео, кое на Твитер го објави вујкото на девојчето:

https://twitter.com/Apex_sH?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1123337981677453313&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.boredpanda.com%2Fniece-girl-trained-bird-attack%2F

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Змии, ајкули, лавови: 8 техники кои ќе ви помогнат да преживеете средба со опасно животно Најпрво, се надеваме дека никогаш нема да дојде до момент кога ќе треба да иско...
Куче стана вирален хит откако го потстрижале како топка (фото) Сакате добар фризер и многу волумен за да оставите впечаток? Сезам го доби тоа! ...
Љубовта меѓу негувателот и жирафите во ЗОО Скопје стана хит вест низ цел свет (фото) Кога убавите приказни од Македонија ќе се прошират низ светот. Емоциите со ...

Најчитани неделава