6 илустрирани планови за вежбање со кои до лето ќе изгледате одлично


6 илустрирани планови за вежбање со кои до лето ќе изгледате одлично

Велат дека телото за во лето се подготвува уште во зима, но и сега не е доцна. Имате уште барем еден месец додека ги облечете омилените бикини, без тоа да ви предизвика главоболка.

6-ilustrirani-planovi-za-vezbanje-so-koi-do-leto-ke-izgledate-odlicno-01.jpg

Наместо да си упатувате критики на сметка на изгледот, почнете со време да ги менувате работите.

Доволни ви се неколку брзи, но ефективни тренинзи кои може да ги практикувате кога и да посакате.

За вежбите од следните илустрирани водичи не ви треба специјална опрема, туку само желба да го дотерате телото во одлична форма:

6-ilustrirani-planovi-za-vezbanje-so-koi-do-leto-ke-izgledate-odlicno-01.jpg

6-ilustrirani-planovi-za-vezbanje-so-koi-do-leto-ke-izgledate-odlicno-02.jpg

6-ilustrirani-planovi-za-vezbanje-so-koi-do-leto-ke-izgledate-odlicno-03.jpg

6-ilustrirani-planovi-za-vezbanje-so-koi-do-leto-ke-izgledate-odlicno-04.jpg

6-ilustrirani-planovi-za-vezbanje-so-koi-do-leto-ke-izgledate-odlicno-05.jpg

6-ilustrirani-planovi-za-vezbanje-so-koi-do-leto-ke-izgledate-odlicno-06.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Топ 9 начини како малку да ја зголемите вашата висина Дали понекогаш се нервирате дека ви фали некој сантиметар во висината? Ако е так...
Се потите на почетокот на вежбањето: 6 знаци дека телото ви е во добра форма Да се биде во добра физичка форма не е секогаш поврзано со вежбање. Не зависи од...
11 вежби со кои ќе имате совршено тонирани нозе Клучот на успехот е во тоа да применувате различни вежби кои ги ангажираат сите ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg