Украинка со челичен задник и „демонски“ очи има 2 милиони следбеници на Инстаграм (фото)

Има само 24 години, а нејзините мускулести бутови ги поместуваат границите за изгледот на женските нозе. Привлечно или претерано?

ukrainka-so-chelichen-zadnik-i-demonski-ochi-ima-2-milioni-fanovi-na-instagram-foto-01.jpg

Фитнес моделот Бахар Набиева стана интернет сензација со нејзините челични бутови и задник, а на Инстаграм има 2.1 милион следбеници.

Некои дури ја нарекуваат вонземјанин и демон поради огромните црни леќи што ги носи постојано.

https://www.instagram.com/p/Bn4V9_Th4T4/?hl=en&taken-by=bakharnabieva

Има само 24 години, но вели дека откако почнала да оди во теретана се заразила со тоа и не може да се насити да гледа како мускулите ѝ растат од ден на ден.

Дел од нејзините фотки:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Пред и потоа фото-споредби: Доказ дека здравата исхрана и вежбањето навистина прават чуда Една од најчестите новогодишни одлуки е здрава исхрана, вежбање и ослободување о...
Инфлуенсерките не се откажуваат од „голите“ бициклистички за во теретана (фото) Фитнес трендовите секојдневно се менуваат и еволуираат, но инфлуенсерките со мес...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg