Трудничките фотографии на Кајла Итсинес - дали здравјето на бебето трпи за мајката да изгледа фит?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 20-03-2019


Трудничките фотографии на Кајла Итсинес - дали здравјето на бебето трпи за мајката да изгледа фит?

Кајла Итсинес е една од највлијателните фитнес блогерки на Инстаграм со над 10 милиони фанови. Но, нејзините труднички фотографии сè повеќе стануваат мета на критики.

trudnickite-fotografii-na-kajla-itsines-dali-zdravjeto-na-bebeto-trpi-za-da-izgleda-fit-001.jpg

Загрижените фанови се прашуваат дали здравјето на бебето трпи за мајката да изгледа фит?

Кајла е во шестиот месец од бременоста, а минималното заоблување на стомачето многумина го протолкуваа како нездраво за бебето.

Во еден пост откри дека досега накачила само 5-6 килограми.

Дали ви личи на трудница во шести месец?

Фотките продолжуваат на следната страна...Би можело да ве интересира:

11 типови на жени кои ќе ги сретнете во теретана Пролетта ни дојде (барем календарски), па набрзо фитнес центрите ќе почнат да се...
Украинка со челичен задник и „демонски“ очи има 2 милиони следбеници н... Има само 24 години, а нејзините мускулести бутови ги поместуваат границите за из...
Невообичаени и интересни спортско-рекреативни активности за сечиј вкус Спортувањето е дел од здравиот живот кој зема сѐ поголем замав кај младите. Било...