Трудничките фотографии на Кајла Итсинес - дали здравјето на бебето трпи за мајката да изгледа фит?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Трудничките фотографии на Кајла Итсинес - дали здравјето на бебето трпи за мајката да изгледа фит?

Кајла Итсинес е една од највлијателните фитнес блогерки на Инстаграм со над 10 милиони фанови. Но, нејзините труднички фотографии сè повеќе стануваат мета на критики.

trudnickite-fotografii-na-kajla-itsines-dali-zdravjeto-na-bebeto-trpi-za-da-izgleda-fit-001.jpg

Загрижените фанови се прашуваат дали здравјето на бебето трпи за мајката да изгледа фит?

Кајла е во шестиот месец од бременоста, а минималното заоблување на стомачето многумина го протолкуваа како нездраво за бебето.

Во еден пост откри дека досега накачила само 5-6 килограми.

Дали ви личи на трудница во шести месец?

Фотките продолжуваат на следната страна...Би можело да ве интересира:

Украинка со челичен задник и „демонски“ очи има 2 милиони следбеници н... Има само 24 години, а нејзините мускулести бутови ги поместуваат границите за из...
Колку време треба да вежбате наутро? Секое утро кое ќе го започнете со вежби може да се нарече како навистина успешно...
Која е тајната за совршената фигура на Емили Ратајковски? 27-годишната манекенка и глумица важи за една од најсексaпилните девојки во свет...