Близначки прават 2.000 чучњеви дневно за да имаат задници со обем 100 сантиметри (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Близначки прават 2.000 чучњеви дневно за да имаат задници со обем 100 сантиметри (фото)

Сакаат да имаат комплетно идентични пропорции на телата и додека за градите се погрижиле со пластични операции, за задниците се трудат природно.

bliznachki-pravat-2000-chuchnjevi-denovno-za-da-imaat-zadnici-so-obem-100-santimetri-01.jpg

Миријам и Мишел Каролус се 31-годишни близначки познати како Double Dose Twins на Инстаграм.

Тие имаат специјална врска една кон друга, но дополнително ги поврзува и љубовта кон вежбањето. Имаат направено низа пластични операции за нивните гради да изгледаат идентично, се хранат на ист начин за нивните тела да изгледаат идентично, а прават и по 2.000 чучњеви за нивните задници да изгледаат идентично.

Фокусирани се нивните тела да ги имаат комплетно истите пропорции и ако кај едната има некаква промена, другата се прилагодува кон неа. Вежбаат напорно за да ги одржат облините.

Фотки од идентичните близначки:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Колку години би ѝ дале на женава? (фото) Таа без проблем позира во бикини на плажа и тесните фустани се како излиени на н...
Татко на 4 деца во 60-тите има подобро тело отколку кога имал 20 годин... За некои луѓе годините дефинитивно се само бројка, а пензионираниот адвокат Клеј...
Вежби за истегнување препорачани од балерините Да се биде еластична личност не е лесно, а дел од луѓето во светот имаат и генет...