Инфлуенсерките не се откажуваат од „голите“ бициклистички за во теретана (фото)

Фитнес трендовите секојдневно се менуваат и еволуираат, но инфлуенсерките со месеци наназад не се откажуваат од еден тренд – голи бициклистички.

influenserkite-ne-se-otkazuvaat-od-golite-biciklisticki-za-vo-teretana-06.jpg

Се работи за бициклистички, или во некои случаи долги хеланки, кои се спојуваат со тенот на кожата и изгледаат посекси од обичните шорцеви за во теретана.

Одењето во теретана никогаш не било поголемо задоволство за момците:

influenserkite-ne-se-otkazuvaat-od-golite-biciklisticki-za-vo-teretana-02.jpg

influenserkite-ne-se-otkazuvaat-od-golite-biciklisticki-za-vo-teretana-01.jpg

influenserkite-ne-se-otkazuvaat-od-golite-biciklisticki-za-vo-teretana-03.jpg

influenserkite-ne-se-otkazuvaat-od-golite-biciklisticki-za-vo-teretana-04.jpg

influenserkite-ne-se-otkazuvaat-od-golite-biciklisticki-za-vo-teretana-05.jpg

influenserkite-ne-se-otkazuvaat-od-golite-biciklisticki-za-vo-teretana-7.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 јога пози кои ќе ви помогнат да се ослободите од токсичните навики Јогата може да направи чуда од вашето тело и ум, па доколку се чувствувате во не...
Едноставни вежби со кои ќе ги тонирате рацете + зошто се појавуваат масни наслаги во оваа област? Покрај вишокот килограми, масните наслаги на рацете се јавуваат и од други факто...
Српски масер покажува едноставни вежби за да го исправите грбот и да ги намалите болката и вкочането... Популарниот масер вели дека тајната на исправениот грб без болки е во умот, а на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg