8 пати кога мажот ќе се покае што ја изгубил добрата жена
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


8 пати кога мажот ќе се покае што ја изгубил добрата жена

Кога еден маж ќе крене раце од жената која била подготвена да го преврти светот наопаку за него, можеби нема веднаш да ја увиди грешката.

8-pati-koga-mazot-ke-se-pokae-sto-ja-izgubil-dobrata-zena-001.jpg

Но, има 8 ситуации во кои овој животен избор ќе му се одбие од глава.

1. Кога ќе види дека не секоја жена дава љубов.

2. Кога ќе ја осознае себичноста на светот и луѓето околу него.

3. Кога ќе запознае жена која преферира пари, наместо емоции.

4. Кога нема да има со кого да разговара за она што му тежи.

5. Кога ќе сфати дека менталната поврзаност е реткост.

6. Кога бурната ноќ повеќе не е доволна.

7. Кога ќе сфати колку време и трпение сте вложувале.

8. Кога ќе сфати дека пријателите не се доволни.

М. Д. | Црнобело / depositphotos.com

Би можело да ве интересира:

Жената може да ти даде многу шанси, но кога завршила со тебе - нависти... Жената може да се справи со лажни ветувања, глупави изговори и лаги долго време,...
„Не сакам фраер, туку маж што ќе ме слуша!“ Во кино сала и пред малите екрани, можеби припадничките на понежниот пол ќе возд...
„Го заведов татко му од бес. Сега не можам да се ослободам од него.“ Одмаздничкиот секс не е никогаш паметна идеја. Особено со погрешната личност. А,...