10 работи кои ги прават мажите кога не се вљубени во вас
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


10 работи кои ги прават мажите кога не се вљубени во вас

Дали сте налетале на маж кој се однесувал навистина чудно? Речиси секоја девојка се нашла во ситуација да знае што точно мисли некое машко.

10-raboti-shto-gi-pravat-mazhite-koga-ne-se-vljubeni-vo-vas-01.jpg

Во овие моменти, сосема нормално е да помислите на сè, па дури и да се запрашате дали таа личност е навистина заинтересирана за вас.

Кога мажите не се вљубени, постојат неколку нивни однесувања што го покажуваат тоа. 

Доколку забележте кое било од овие однесувања кај некој маж, голема е веројатноста да не е вљубен во вас.

Го нема со месеци, а откако ќе се врати, се однесува како ништо да не се случило

10-raboti-shto-gi-pravat-mazhite-koga-ne-se-vljubeni-vo-vas-02.jpg

Започнува разговор, но потоа изгледа незаинтересирано

10-raboti-shto-gi-pravat-mazhite-koga-ne-se-vljubeni-vo-vas-03.jpg

Не се ни обидува да го продолжи вашиот онлајн разговор во живо

10-raboti-shto-gi-pravat-mazhite-koga-ne-se-vljubeni-vo-vas-04.jpg

Ве користи во неговите чудни игри

10-raboti-shto-gi-pravat-mazhite-koga-ne-se-vljubeni-vo-vas-05.jpg

Сака да се натпреварува со другите момци кои се заинтересирани за вас

10-raboti-shto-gi-pravat-mazhite-koga-ne-se-vljubeni-vo-vas-06.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

3 лаги што си ги кажува секоја жена која мисли дека знае сè за мажите Некои од овие митови започнуваат уште во средно училиште, други се резултат на с...
Непријатни факти со кои мора да се соочите, ако сте во врска со постар маж Вистината боли, но понекогаш е неопходна за да не натера да ги избегнеме грешкит...
„Се гледам со оженет маж. Кога е со мене, забораваме на сè.“ Како е да се спие со некого што по сексот ќе се врати во креветот на друга жена?...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава