10 пози за парови кои не се плашат од ризик и секс во јавност (18+)


10 пози за парови кои не се плашат од ризик и секс во јавност (18+)

Летото е идеално време да ги остварите сите идеи кои го вклучуваат сексот во јавност и на отворено. Сепак, треба да бидете претпазливи и да одберете право време и место.

10-pozi-za-parovi-koi-ne-se-plashat-od-rizik-i-seks-vo-javnost-001.jpg

Некој детално се позанимавал со илустрирање на позите и местата на кои може да имате возбудлив секс со партнерот во лето.

Ви ги пренесуваме во продолжение:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...
3 секс пози за безбеден секс со маски (18+) Сега не е време за нов љубовен партнер, но доколку се одлучите за таков чекор, п...

Најчитани неделава