Машки исповеди: „Како ја доведувам партнерката до лудило за време на сексот?“ (18+)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Машки исповеди: „Како ја доведувам партнерката до лудило за време на сексот?“ (18+)

„Кога сум над неа во мисионерската поза и чувствувам дека мојот оргазам е блиску ја зграбувам за нозете...“

mashki-ispovedi-kako-ja-doveduvam-partnerkata-do-ludilo-za-vreme-na-seksot-01.jpg

Понекогаш мислењата на мажите за тоа како треба да ѝ приредат задоволство на жената се комплетно различни. Тие користат разни трикови.

Мажи ги откриваат омилените секс трикови со кои ги „полудуваат“ парнерките:

„Кога сум над неа во мисионерската поза и чувствувам дека мојот оргазам е блиску ја зграбувам за нозете и ги виткам колку што е можно повеќе кај колената и притискам со колковите кон неа. Вака имам малку подлабока пенетрација и таа ужива повеќе.“

„Мојот трик е оралниот секс, го сакам и можам да ја однесам партнерката до невидени височини со помош на јазикот. Сите жени го сакаат тоа.“

mashki-ispovedi-kako-ja-doveduvam-partnerkata-do-ludilo-za-vreme-na-seksot-03.jpg

„Сакам да ја стискам и бакнувам страствено за време на оргазмот, така целото доживување е поинтензивно.“

„Мислам дека многу мажи го игнорираат аналниот отвор, но повеќето жени сакаат нежна анална стимулација, дури и оние кои не практикуваат анален секс. За време на вагиналната пенетрација, навлажнете ги прстите со плунка и нежно притиснете ја одзади, ќе го обожава тоа.“

mashki-ispovedi-kako-ja-doveduvam-partnerkata-do-ludilo-za-vreme-na-seksot-04.jpg

„Сакам да ја задевам за време на секс. Речиси излегувам од неа, а таа како да го бара мојот полов орган, менува позиции, се обидува да стигне до него, забавно е.“

„Кога практикувам орален секс работите ги правам многу бавно. Ја бакнувам по стомакот и полека се доближувам надолу, па до мигот додека стигнам до клиторисот веќе е влажна.“

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Емотивни исповеди: „Кога знаев дека е време да се разведам?“ Преку овие искрени исповеди ќе сфатите дека „секое несреќно семејство е несреќно...
10 машки особини на кои жените најчесто паѓаат Покажување на машкост, но и љубезност, смисла за хумор, спортски дух и уште неко...
5 машки заблуди за сексот, кои ги иритираат жените Тој се труди, а таа не приговара, бидејќи ѝ е непријатно. Вака може да опишат бр...

Најчитани неделава