7 секс пози со ефект на опуштање, за изморени млади парови


7 секс пози со ефект на опуштање, за изморени млади парови

Кога имате напорно секојдневие, сексот може да биде на последното место на приоритетите. Но, не мора да биде.

7-seks-pozi-so-efekt-na-opustanje-za-izmoreni-mladi-parovi-001.jpg

Младите парови кои се тазе родители или едноставно жонглираат со милион обврски во текот на денот, може да ги пробаат овие 7 секс пози со ефект на опуштање:

7-seks-pozi-so-efekt-na-opustanje-za-izmoreni-mladi-parovi-01.png

7-seks-pozi-so-efekt-na-opustanje-za-izmoreni-mladi-parovi-02.png

7-seks-pozi-so-efekt-na-opustanje-za-izmoreni-mladi-parovi-03.jpg

7-seks-pozi-so-efekt-na-opustanje-za-izmoreni-mladi-parovi-04.png

7-seks-pozi-so-efekt-na-opustanje-za-izmoreni-mladi-parovi-05.png

7-seks-pozi-so-efekt-na-opustanje-za-izmoreni-mladi-parovi-06.png

7-seks-pozi-so-efekt-na-opustanje-za-izmoreni-mladi-parovi-07.png

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
5 пози за оние кои се многу мрзеливи, но сепак сакаат секс (18+) Од секс позата „љубовна прегратка“ до позата „лажичка“, кои секс пози се совршен...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg