Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-09-2023


Ленени кошули во сите бои се хит за лето 2023 – идеи како да ги комбинирате со стил (фото)

Со комплет ленени или со тексас шорцеви, со фармерки или долги летни панталони – како трендсетерките ги комбинираат ленените кошули кои летово се хит во сите бои?

leneni-koshuli-vo-site-boi-se-hit-za-leto-2023-idei-kako-da-gi-kombinirate-so-stil-foto-01.jpg

Белата ленена кошула е класично парче кое треба да го има во секој гардеробер, но сезонава, во мода се и сите останати бои во нежна пастелна или силна нијанса.

Ленот е еден од најубавите материјали за во лето, а девојките со стил ги обожаваат кошулите кои се носат во секакви комбинации.

Во продолжение инспирирајте се и набавете си барем една кошула во боја која ја има насекаде низ бутиците:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 модели на фустани кои ќе бидат хит оваа есен 2022 (ќе ги гледаме насекаде) Мммм, топлите плетени миди фустани и фустаните дуксери ќе ви дадат топлина и удо...
Сино-белата кошула на риги е моден хит за лето 2023-та И за на плажа и за лежерни пригоди и за на работа, ова парче облека летово ќе ви...
10 грешки поради кои фармерките не ви стојат добро Не носите колан со тесните фармерки со висок струк и купувате модели со ниско по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg