Моден хит - аксесоари во голем број

Дали сте забележале дека колку и да имате убава облека на себе, впечатокот не е целосен се додека не ставите некое парче накит?

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-povekje-01

Оваа сезона е како створена за оние кои обожаваат модни додатоци. Дозволено е скоро се, од огромни прстени и алки кои може да ги носите и по неколку одеднаш, до комбинација на материјали и бои кои „не одговараат“.

Да не ги заборавиме и коланите во сите бои и нормално очилата за сонце.

Уметниците знаат дека всушност деталите се тие кои ја креираат големата слика.

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-1

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-2

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-3

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-4

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-5

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-6

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-7

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-8

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-9

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-10

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-11

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-12

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-13

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-14

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-15

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-16

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-17

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-18

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-19

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-20

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-21

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-22

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-23

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-24

moden-hit-aksesoari-vo-golem-broj-25

 

Би можело да ве интересира:

Розови нијанси, диско естетика: 7 клучни машки модни трендови за лето 2022 година Машката мода веќе одамна не е здодевна, а границите се поместуваат од година во ...
Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин) Како обичната црна ролка изгледа кул кога ја носи Роузи Хантингтон Вајтли или па...
Правила и трикови со кои ќе му го продолжите животниот век на костимот за капење (и ќе заштедите пар... Колку често менувате костим за капење? Дали и вам ви се случува по една сезона д...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg