Какви балетанки ќе се носат оваа пролет? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Какви балетанки ќе се носат оваа пролет? (фото)

Балетанките се најудобните пролетни чевли кои секоја девојка ги има во барем 5 бои и дезени. Изгледаат слатко и неодоливо, одлично го надополнуваат секој изглед и со нивна помош секоја модна комбинација изгледа стилизирано и модерно.

kakvi-baletanki-ke-se-nosat-ovaa-prolet-01

Трендовите на балетанките оваа пролет нема многу да се променат, барем не во однос на минатата сезона.

Единствена промена е што оваа пролет ќе уживате во благ шпиц, за разлика од претходната кога апсолутен хит беа моделите со остри врвови.

Исто така, и понатаму модерни се балетанките со шпицови поразлични од останатиот дел на обувката, односно шпиц со различна боја, материјал, дезен...

Кој е вашиот омилен модел за оваа пролет?

Би можело да ве интересира:

8 парчиња облека кои се носат сега, но никој нема да ги носи во 2019 Фармерките со прав крој ќе бидат заменети со ѕвонарки, а кошулите повеќе нема да...
7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...
11 совети кои треба да ѝ бидат модна заповед на секоја тренди дама Едно од главните правила е да не комбинирате повеќе трендови наеднаш. Едно од...