Кога славните дами ќе се појават во ист аутфит: На која ѝ стои подобро?


Кога славните дами ќе се појават во ист аутфит: На која ѝ стои подобро?

Многу девојки признаваат дека мразат кога ќе видат дека некој е облечен исто како нив, посебно доколку се работи за ист настан.

koga-slavnite-dami-kje-se-pojavat-vo-ist-autfit-na-koja-i-stoi-podobro-01.jpg

Но, дури ни ѕвездите не можат да го спречат тоа и честопати може да ги видиме во ист аутфит, независно дали е на ист или различен настан.

Па, кој би рекол дека Ријана и Канје Вест ќе се појават во ист дуксер, или дека војвотката од Сасекс и Кристина Агилера имаат исто палто во гардероберот?

Сепак, се случува и тоа, но важно е дека секој го носи на различен начин, во сопствен стил и комбинација.

Но, според вас, на кого подобро му стои?

Бела Хадид и Кара Делевињ

koga-slavnite-dami-kje-se-pojavat-vo-ist-autfit-na-koja-i-stoi-podobro-03.jpg

Кристина Агилера и Меган Маркл

koga-slavnite-dami-kje-se-pojavat-vo-ist-autfit-na-koja-i-stoi-podobro-02.jpg

Алесандра Амбросио и Пикси Лот

koga-slavnite-dami-kje-se-pojavat-vo-ist-autfit-na-koja-i-stoi-podobro-04.jpg

Никол Кидман и Лаура Бејли

koga-slavnite-dami-kje-se-pojavat-vo-ist-autfit-na-koja-i-stoi-podobro-05.jpg

Канје Вест и Ријана

koga-slavnite-dami-kje-se-pojavat-vo-ist-autfit-na-koja-i-stoi-podobro-06.jpg

Ариел Винтер и Кајли Џенер

koga-slavnite-dami-kje-se-pojavat-vo-ist-autfit-na-koja-i-stoi-podobro-07.jpg

Криси Тајген и Рејчел Зои

koga-slavnite-dami-kje-se-pojavat-vo-ist-autfit-na-koja-i-stoi-podobro-008.jpg

Ема Стоун и Стефани Гилмор

koga-slavnite-dami-kje-se-pojavat-vo-ist-autfit-na-koja-i-stoi-podobro-09.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Дами од кралските семејства во ист фустан: Која го носи подобро? Дамите од кралските семејства имаат речиси беспрекорен стил на облекување и каде...
Хит бикините за лето 2018: Минималистички, со жица помеѓу градите Заборавете на класичните триаголници или обичните модели како градници, летово и...
За храбри девојки со стил: Како да носите аутфити со змиски принт? (фото) Иако за некои девојки змискиот принт и стилот не одат заедно, сепак храбрите мод...

Најчитани неделава