Каролина Гочева во есенска комбинација од Pinko


Каролина Гочева во есенска комбинација од Pinko

Каролина Гочева повторно насмеана пред камерата на Лилика Стрезоска и Елена Фиданска во вториот дел од фотосесијата за Pinko.

karolina-goceva-vo-esenska-kombinacija-od-pinko-03.jpg

Овој пат таа заблеска во зелен џемепер меѓу природата и пејсажите на Козјак.

Италијанскиот бренд кој е смел и необичен ја облече Каролина за оваа фотосесија во лежерен и удобен џемпер кој е одличен за исполнување на дневните обврски но, и за ноќните забави.

Бренд кој навистина има што да понуди на сите девојки и жени кои знаат да експериментираат.

Фотосесија која не потсети дека есента пристигна и навистина е полна со изнедаувања:

karolina-goceva-vo-esenska-kombinacija-od-pinko-01.jpg

karolina-goceva-vo-esenska-kombinacija-od-pinko-02.jpg

karolina-goceva-vo-esenska-kombinacija-od-pinko-04.jpg

Магнетик во соработка со:

ФОТОГРАФИЈА // Лилика Стрезоска и Елена Фиданска

ШМИНКА // Марија Ленчевска

ФРИЗУРА // Џеси Костиќ

Би можело да ве интересира:

18 Инстаграм докази дека Каролина Гочева е модна икона Кога станува збор за елегантните пригоди омилена и е ретро нотата и гламурот на ...
5 модели на бикини за девојките со мали гради Секоја сезона брендовите имаат огромна понуда на костими за капење, па многу лес...
5 бои на лакови кои мора да ги имате ова лето Во пролет најмногу ги сакаме пастелните нијанси, но во летото тронот го заземаат...