Изгледајте го 42-минутното спектакуларно шоу на Victoria’s Secret за 2018 (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Изгледајте го 42-минутното спектакуларно шоу на Victoria’s Secret за 2018 (видео)

Victoria’s Secret шоуто оваа година се емитуваше на 2-ри декември, а сите очекувавме да излезе целосната снимка.

izgledajte-go-42-minutnoto-spektakularno-shou-na-victoria-s-secret-za-2018-01.jpg

Иако имавме прилика претходно да ѕирнеме како изгледале моделите на модната писта во Њујорк, сепак сите со нетрпение ја очекувавме снимката од спектакуларното шоу.

Додека моделите и 12-те ангели дефилираа на пистата, Шон Мендес, The Chainsmokers, Рита Ора и Бебе Реџа беа дел од изведувачите кои го направија шоуто уште позабавно.

Она што беше највпечатливо за овогодинешното шоу е тоа што Адријана Лима за последен пат прошета на пистата на Victoria’s Secret, па добар дел беше посветен на неа.

Уживајте во 42-минутниот моден спектакл:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Само на задникот имаат 20 слоја шминка: Работи кои моделите на Victori... Тие на пистата треба да создадат илузија на совршено тело, а пред појавувањето и...
„Сите ние сме ангели“ – мaнекенки со облини им одржаа лекција на Victo... За моделите чии димензии на телото ја надминуваат големината 36, светски познати...
Ѕвезди кои требаше многу порано да најмат стилисти (фото) Денес 99% од жените во Холивуд и општо во светот на шоу-бизнисот околу себе имаа...