Колекцијата секси долна облека на Ријана за Денот на вљубените (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Колекцијата секси долна облека на Ријана за Денот на вљубените (фото)

Со разголен пост и очигледно омилениот розов комплет, Ријана позираше и ја најави новата секси колекција долна облека за Денот на вљубените.

kolekcijata-seksi-dolna-obleka-na-rijana-za-denot-na-vljubenite-001.jpg

„Долната облека не е само за откривање на женското тело, туку за негово славење и затоа постои мојот бренд,“ е мотото со кое Ријана ја промовира својата секси долна облека.

Во „љубовната“ колекција на Ријана влегуваат десетици модели во црна, црвена и розова нијанса, со многу срциња и засеци на стратешки поставени места.

Како Ријана смета дека секоја жена треба да изгледа за Денот на вљубените, кога ќе ја соблече облеката од себе?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 пати кога ѕвездите носеле секси долна облека наместо нормална облек... Кога сте позната личност може да излезете од дома облечени во било што – буквалн...
Облека вредна 1 милион долари: Најскапите модни парчиња кои Норт Вест ... 5-годишната ќерка на Ким Кардашијан и Канје Вест уште од најмала возраст живее л...
8 парчиња облека кои се носат сега, но никој нема да ги носи во 2019 Фармерките со прав крој ќе бидат заменети со ѕвонарки, а кошулите повеќе нема да...