Цветниот фустан на Topshop со кој блогерките се опседнати оваа пролет (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Цветниот фустан на Topshop со кој блогерките се опседнати оваа пролет (фото)

Topshop повторно ги воодушеви редовните купувачи со нов фустан кој ќе биде хит оваа сезона, а блогерките веќе се „опседнати“ со овој модел.

cvetniot-fustan-na-topshop-so-koj-blogerkite-se-opsednati-ovaa-prolet-foto-01.jpg

Станува збор за миди фустан со висок шлиц и гол грб, на кој преовладуваат цветчиња во зелена, розова и виолетова боја, а Инстаграм е преполн со фотки од овој модел.

„Austin floral“ фустанот на Topshop чини околу 2.800 денари, а блогерките од цел свет го обожаваат и го носат со најразлични комбинации.

Погледнете како изгледа фустанот кои сите девојки го посакуваат за оваа пролет:

 М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...
9 фото докази дека Меган Маркл сака да ги следи и копира аутфитите на ... Откако е со принцот Хари, поранешната актерка сè почесто станува мета на модните...
25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото) Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може ...