За деновите кога не знаете што да носите – Комбинации со маичка и сако (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтер 23-06-2019


За деновите кога не знаете што да носите – Комбинации со маичка и сако (фото)

Ако не сакате да размислувате секој ден како да се облечете, држете се до едноставна модна формула.

za-denovite-koga-ne-znaete-shto-da-nosite-kombinacii-so-maichka-i-sako-foto-01.jpg

Панталони + маичка по кратки ракави + сако е модна комбинација со која никогаш нема да погрешите каде и да одите.

Дали ќе комбинирате маичка со принт или обична бела/црна маичка со сако во впечатлива боја или карирано, секогаш ќе изгледате стилски и средено.

За да не мора секој ден да се мачите со модни комбинации, наполнете го гардероберот со маички и сакоа и бирањето аутфити веќе нема да ви претставува проблем.

Неколку идеи како да носите маичка со сако и да изгледате стилски:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Грешки кои ги правите со чевлите заради што имате болки во стапалата Многумина знаат да прават грешки при изборот на чевли само за да изгледаат добро...
10 начини како најдобро да се справите со товарот кој го носите во ваш... Скоро секоја жена има чанта во која може да стави буквално сѐ, од мобилен телефо...
Трикови со кои ќе направите облеката која не ви е точна да ви стои под... Колку пати се случило да се заљубите во некое парче облека, но да се разочарате ...