Роузи Хантингтон Вајтли прави луксузни комбинации со Zara боди од 800 денари (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 10-07-2020


Роузи Хантингтон Вајтли прави луксузни комбинации со Zara боди од 800 денари (фото)

rosie-huntington-whitley-pravi-luksuzni-kombinacii-so-zara-bodi-od-800-denari-foto-01.jpg

Роузи Хантингтон Вајтли има беспрекорен стил, кој во последно време обожава да го истакнува на Инстаграм, а помеѓу сите минималистички, неутрални парчиња дефинитивно доминира бодито од Zara.

rosie-huntington-whitley-pravi-luksuzni-kombinacii-so-zara-bodi-od-800-denari-foto-02.jpg

Zara бодито кое го има во бела, црна и крем варијанта чини само 800 денари, достапно е и кај нас, а очигледно е фантастична подлога за летни комбинации.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

18 Инстаграм докази дека Каролина Гочева е модна икона Кога станува збор за елегантните пригоди омилена и е ретро нотата и гламурот на ...
6 парчиња облека од кои е подобро да се откажете оваа есен/зима Иако сега времето е уште променливо, сепак наскоро ќе почнеме да бараме начин ка...
Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги поседува До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...