3 есенски бои со кои секоја комбинација изгледа луксузно
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


3 есенски бои со кои секоја комбинација изгледа луксузно

Како што полека навлегуваме во есенските денови, така земјените тонови почнуваме да ги носиме сè почесто.

3-esenski-boi-so-koi-sekoja-kombinacija-izgleda-luksuzno-01.jpg

Од темно кафеава до крем бела, се носи целата палета, но сепак само 3 бои прават секоја комбинација да изгледа полуксузно, отмено, елегантно...

Боја на чоколадо

3-esenski-boi-so-koi-sekoja-kombinacija-izgleda-luksuzno-02.jpg

Боја на карамела

3-esenski-boi-so-koi-sekoja-kombinacija-izgleda-luksuzno-03.jpg

Боја на ванила

3-esenski-boi-so-koi-sekoja-kombinacija-izgleda-luksuzno-04.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто треба почесто да носите црна облека на важни настани? Иако многумина ја поврзуваат со мрачни настани, сепак црната боја е елегантна и ...
3 бои на облека кои секогаш изгледаат скапо Секоја жена знае дека бојата на облеката е исто толку важна како и самиот модел....
10 модни ситници кои прават секоја комбинација да изгледа скапо Модните додатоци честопати се клучни за тоа дали вашата комбинација ќе делува ск...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава