Светска кампања со раскошни фустани направена на плоштадот во Скопје (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Светска кампања со раскошни фустани направена на плоштадот во Скопје (фото)

Плоштадот во Скопје беше локацијата каде се правеше модна кампања по светски стандарди.

svetska-kampanja-so-raskosni-fustani-napravena-na-plostadot-vo-skopje-001.jpg

Фустаните се дело на бренд од Косово и по малку имаат раскош како фустаните на светски познатите Ели Сааб и Зухаир Мурад.

Светкавите и раскошни тоалети кои се слеаја со телата на презгодните девојки беа фотографирани на плоштад Македонија.

Светска кампања на „наш терен:“

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Светкавите чизми за кои сите зборуваат (фото) Модните критичарки веќе лудуваат по нив, а со сигурност нема ниту вас да ве оста...
Модна еволуција: Какви очила за сонце се носеле низ годините? Очилата за сонце веќе не служат само за нивната примарна функција да штитат од с...
Модната комбинација која Ана Винтур никогаш не ја одобрува Ана Винтур е една од највлијателните жени во светот на модата и нејзе ѝ се припи...

Спонзорирани линкови: