Во мода – беретки со везени дезени и натписи (фото)


Во мода – беретки со везени дезени и натписи (фото)

И оваа сезона беретките се во центарот на вниманието. Сигурно имате една или неколку еднобојни беретки кои со задоволство ги комбинирате во секојдневието.

Beretki-so-vezeni-dezeni-i-natpisi-01.jpg

Но, модниот избор оваа сезона „падна“ на шарени, весели беретки со извезени дезени и натписи.

Започнувајќи од соларни системи и ѕвезди, цветни дезени па сè до срценца и волшебни мали животинки, дезените се неверојатни забавни и имагинативни.

Оваа сезона задолжително имајте една беретка со извезена илустрација:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

25 модни парчиња што секоја жена треба да ги има во својот гардеробер Постојат некои модни парчиња што би требало да ги има секоја жена. Сепак, способ...
Бикини со висок струк – хит костим за капење ова лето (фото) Јуни е веќе овде, а со него започна интензивното размислување за одење на море, ...
Не зборувајте вие, нека го прават тоа маичките со натписите што го носите! (фото) Маиците со натписи се тренд кој не старее. Но, во последниве неколку години, тре...