Во мода – беретки со везени дезени и натписи (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Во мода – беретки со везени дезени и натписи (фото)

И оваа сезона беретките се во центарот на вниманието. Сигурно имате една или неколку еднобојни беретки кои со задоволство ги комбинирате во секојдневието.

Beretki-so-vezeni-dezeni-i-natpisi-01.jpg

Но, модниот избор оваа сезона „падна“ на шарени, весели беретки со извезени дезени и натписи.

Започнувајќи од соларни системи и ѕвезди, цветни дезени па сè до срценца и волшебни мали животинки, дезените се неверојатни забавни и имагинативни.

Оваа сезона задолжително имајте една беретка со извезена илустрација:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 модели на чанти кои ќе ја обележат пролетта 2017 Во текот на пролетта, најважната споредна работа во женската гардероба ќе се нос...
Чизми до глужд со кои стилски ѝ кажуваме „добредојде“ на есента Чизмите до глужд се единствените обувки кои се чини дека никогаш нема да излезат...
5 модели на бикини за девојките со мали гради Секоја сезона брендовите имаат огромна понуда на костими за капење, па многу лес...

Најчитани неделава